BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Neištikimybė

Visais laikais poros stengiasi parodyti viešai savo sukurtus tobulus santykius. Tačiau ar kas gali įsivaizduoti kas slypi už dirbtiniu šypsenu, juoko ir gražių žodžių.

Žmonės pradėje savo draugyste, nusprende būti kartu duoda tylų pažada būti ištikimiems. Tačiau ar tai visada pavyksta? Neištikimybės požymiai dažnai būna skirtyngi ir sunku atskirti.

Dažniausiai po neištikimybės žmonės jaučiasi nusikalte, tyliai stengiasi išpirkti savo padaryta ,,nusikaltima”. Didesnis dėmesys, gėlės be progos ir kiti niekučiai. Tačiau būna ir tokių atvėju žmogus dėl to ką padarė pado suversti kalte partnėriui, visai bandydamas nusikratyti kaltę nuo savęs tokie žmonės dažniausiai išduos ne vieną kartą ,nes jie galvoja jog kitas partneris prie to privedė ir nejaus jokios moralinės graužaties.

Išduotas partnėris 90 procentu pasirinks skirybas ir kaltas bus be abejonės tik tas kuris išdavė.

Juokinga kai tie patys žmonėms poto nudega dėl partnerio neištikimybės nors praeityje patys buvo tokie .  Tada prisimenu frazę jog dievas už viską atlygina arba ,kad lazda turi du galus .

Pavyzdį turiu pats atleidau 2 kartus ,o trečias kartas visvien įvyko ko ir buvo tikėtasi . Tik juokingą žinant istorija jog išdavė su savo mamos buvusiu su tuo kuri mama miegojo tai tikiuosi skaitai šitą ir pagalvok Tavo mama lietė tas lūpas kurias lieti tu :)  Ir tai tikra tiesa nesvarbu jog sakysi jog aš meluoju ,nes tai TIESA :) O taip dievas yra ir jis tikrai atlygins už viską

Niekada neatleiskit neištikimybės - išdavė 1 kart išduos ir antra. Skaudu ? Tikrai taip ,bet žinokit aš realiu pavyzdžiu žinau jog laimės išdavystė neatneša ir galų gale atlygis už skriaudą gaunamas su kaupu ,o ir patys pagalvokit ar norit turėti žmogų šalia kuris lietė kitą…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments are closed.