BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasiilgau

Niekas nesupranta, kaip aš Tavęs pasiilgau.

Pasiilgau kaip Tu kalbi, vaikštai, miegi, kvėpuoji, bučiuoji, lieti.. pasiilgau Tavo sms ryte, vakare, visą dieną. Pasiilgau kaip Tu sakai, kad mane myli. Pasiilgau Tavo apkabinimų, Tavo buvimo ŠALIA..

Bet niekas nesupranta, kaip aš kenčiu. Man per sunku.. aš negaliu.

Tu esi mano gyvenimas. Mano šviesa. Mano vienintelis džiaugsmas. Ir nei kiek neperdedu. Niekada nemaniau, kad taip jausiuos, bet VISADA noriu būt kartu. Ir kai negaliu.. aš mirštu. Tikrai. Be Tavęs aš niekas. Kiekvieną rytą atsikeliu ir pirma mintis apie Tave. Užmiegu taip pat su mintimis apie Tave.

Skaitau ir pačiam nerealu. Aš taip smarkiai myliu, kad net skauda. Nebeverkiu tiek. Ir vaistų nebereikia prieš miegą. Bet nenustoja skaudėt krūtinėje, ten, kur visada būsi Tu. Ten, kur jaučiu Tave.

Ir lauksiu, o sulaukęs išprotėsiu iš laimės. Ir nepyk, jei elgsiuos kaip mažas vaikas sulaukęs mamos iš ilgos kelionės. Jau žinau, apsinersiu aplink Tavo kaklą ir nenustosiu verkt. Iš laimės, iš pakvaišusios laimės, kad Tu vėl šalia. Ir niekada Tavęs nebepaleisiu, būsiu savanaudis ir turėsiu Tave tik sau.

Žinau, dar gerokai per anksti kalbėt apie Tavo grįžimą, bet širdyje taip gera pasidaro, kad norisi šypsotis.

Myliu, ir mylėsiu tol, kol mūsų širdys plaks vienu ritmu.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą