BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Per ilga diena…

Labutis mažyte

Jei tu būtum šalia, būtų nesvarbu,ar už lango siaučia audros,ar šviečia saulė. Visas pasaulis atrodytų toks nuostabus ir šviesus. Net ir liūdėti kartu būtų gera. Būtų nesvarbu,ką veikiame-gal sėdėtume,gal kalbėtumėmės,galbūt tylėtume,gal net virtume sriubą. Nesvarbu.

Deja dabar tavęs nėra šalia. Galiu tik pasvajoti apie tavo nuoširdžią šypseną, šypsančias rudas akis,kurių žvilgsnis visada priverčia virpėti mano širdutę,priverčia nusišypsoti,nebegalvoti apie nieką kitą pasaulyje,tik apie tave. Tada suprantu,kokia tu man artima,kaip noriu turėti tave šalia savęs ir niekada nepaleisti.

Ir staiga-naktis. Nematau tavęs. Tada taip nesinori būti vienam… norisi būti tik su tavim nes mano maža širdutė jau labai seniai plaka tik dėl tavęs.

Jei dabar būtum šalia manęs,parodyčiau tau,kaip stipriai tave myliu,mažiuk…
Matyti galima tik širdimi. Tai,kas svarbiausia, akimis nematoma.
Aš anksčiau nekreipdavau dėmesio kaip aplink mane keičiasi gamta…Kaip kiekvieną pavasarį sprogsta medžių pumpurai,o rudenį lapai pasipuošia auksine spalva…Ir tik dabar eidamas gatve vis dažniau ir dažniau stebiu saulę,medžius,o ne žmones,kurie kaip visuomet šalti ir abejingi. Stebiu nes man gera, širdutė džiaugiasi kiekviena diena, kiekviena akimirka, nes aš žinau, kad esi tu kažkur… , nes aš labai tave myliu ir visada galvoju apie tave kur tik bebūčiau, ką tik bedaryčiau.
Tu mane priimk, jei aš ateisiu pas tave į sapną. Kai aš šypsosiuos,kai man tu”labas” pasakysi.
Tu man šypsokis nes milijoną kartų aš tau nusišypsosiu.
Šypsokis, nes taip tave aš myliu kokia esi man, kad aš pravirksiu tyliai tyliai kai džiaugsis, šėls aplink kiti. Ilgai dar mano skruostu tos meilės ašaros riedės.
Šypsokis jei kartais tave guosiu nors ir pačiam labai skaudes.Atsiprašau, kad man rūpėsi, kad pasiilgau aš tavęs,kai aš laimes tau linkėsiu,kada kiti nelaime tavo švęs.
Šypsokis nes tik tu taip gali šypsotis, tik tavo šypsena yra pati gražiausia, tik tavo šypsena yra pati mieliausia man, man kuris tave labai myli…
Kad tu žinotum, kaip aš tavęs pasiilgau… Jei tik galėčiau… Jei tik galėčiau, tuoj pat tave visą išbučiuočiau! Pasiilgau tavo balso, kuris ramindavo mane, šnabždėdamas pačius nuostabiausius žodžius… Pasiilgau tavo žvilgsnio, kuris sušildydavo net ir liūdniausią dieną. Nors tavęs nemačiau tik vieną dieną, beprotiškai trūksta švelnių tavo rankų, kurios stumdavo į priekį neleisdamos palūžti. Kaip pasiilgau tavo juoko… Kaip pasiilgau tavęs…

Man reik Tavęs,

Kad retsykiais paguostum.

Man reikia Tavo žvilgsnio,šypsenos.

Man reik Tavęs,

Kaip laivui reikia uosto

Po štormo ar po devintos bangos.

Man reik Tavęs

Lietaus kaip žemei reikia,

Išsekintai ir saulės ir sausros,

Man reik Tavęs,

Kaip žiedui bitės reikia,

Kad susilauktų vaisių gausumo.

Man reik Tavęs,

Kad aš ramiai miegočiau,

Sapnuos regėčiau tik šviesias spalvas.

Man reik Tavęs,

Kad nieko nebijočiau.

Man reik Tavęs…
Kankinanti šiandiena diena, prižadėjau tavęs netrukdyti, nerašyti nei žinutės nei skambinti bet ji , ji širdutė to negali suprasti, negali suprasti kodėl aš tavęs nematau, ji daužosi iš šaukia tavo vardą. Pasiilgau labai tavęs pasiilgau taip, kad net norisi dabar ir lėkti pas tave, bet negaliu, pažadas yra pažadas. Visą dieną vis galvoju apie tave, galvoju kaip tau sekasi, galvoju, ir galvoju. Pasidariau visus darbus nors jie numalšino troškulį tau, nors trumpam… nuotraukos - vienintelė paguoda šiandiena, žiūriu į jas, tu graži, tu tokia graži, kad negaliu apsakyti. Kodėl tavęs nėra šalia, kodėl tas gyvenimas kartais būna neteisingas, kaip norisi priglusti prie tavęs, pajusti tavo rankų švelnumą, bet tos akimirkos tokios trumpos, rodosi prabėga kaip akimirka.
Labai tave myliu… labai tavęs pasiilgau

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą